Hakkımızda

YılmazoÄŸulları 1997 yılında kurulan tarıma dayalı, gıda sanayinin en önemli girdisi olan buÄŸday unu tesislerinin makine ve teçhizatlarını imal eden bir firmadır. Bunun yanında tesisimiz anahtar teslimi komple un tesisi kurabilen bir firma konumundadır.

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan YılmazoÄŸulları en son teknolojik makine ve ekipmanları ile garantili imalat yapmaktadır. AraÅŸtırmacı ve geliÅŸtirmeci yapısı altında geliÅŸtirerek patentlendirdiÄŸi sistemleri uygulayan firmamız sektörün öncü kuruluÅŸlarından biridir.

YılmazoÄŸulları daha rantabl çalışan makina ve tesisler geliÅŸtirerek günün teknolojilerine uygun, modern ve kaliteli üretim yaparak çalışmalarını daima daha da ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

Makine imalatında standardizasyonu yakalayan firmamız tüm makinelerin kalite kontrol iÅŸlemlerini deneyimli teknik elemanlar gözetiminde, büyük bir hassasiyetle yaparak müÅŸterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Åžimdiden; Memnuniyet ve ÅŸikayetlerinizi bizimle paylaÅŸtığınız için teÅŸekkür eder, birlikte daha büyük hedeflere ulaÅŸmak ümidiyle baÅŸarılar dileriz.