Vizyon & Misyon

Yılmazoğulları Değirmen olarak kurulduğu günden bu yana müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyatta hizmet sunarak siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir. 

Yılmazoğulları Değirmen’in amacı sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkmaktır Yılmazoğulları Değirmen olarak, şunu fark ettik ki mutlu ve tatmin olmuş çalışanlar, daha iyi müşteri hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini kolaylaştırmakta. 

Çalışanlarımıza sağlıklı ve rahat bir çalışma alanı sağlamaktayız ki bu da onların yaptıkları işte verimli olmalarını sağlamakta. Çalışanların kendilerini ailenin bir parçası gibi hissetmelerinin de bu açıdan büyük bir rol oynadığını düşünüyoruz. Her türlü müşteri ile dürüst ve samimi bir ilişki içindeyiz. Müşterilerimizin arzu ettiği her türlü hizmeti yerine getirmek yegane amacımız. Onlara en iyi teknik donanım ve hizmeti sağlayarak müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Kendilerine önem verildiğini hissetmelerini sağlamak bizim için çok önemlidir. Üretici ve tedarikçi firmalarla kurduğumuz güçlü ilişkiler sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.
Onlarla kurduğumuz profesyonel ilişki bizim şu anki konumumuzda büyük etkendir. Onların bize olan güvenini ve bizim onlara olan güvenimizi sağlamak için çok çalıştık.